Szafy IT – pełnia bezpieczeństwa i funkcjonalności!

Każda serwerownia potrzebuje odpowiedniej organizacji przestrzeni – po to, by móc w dostatecznie bezpieczny i komfortowy sposób rozlokować zaawansowany technologicznie, wymagających idealnych warunków przechowywania sprzęt. Dlatego powstały szafy serwerowe RACK 19″.

Producenci zadbali o każdy szczegół, aby mogły one w stu procentach spełniać swoje zadanie. Do wyboru mamy wersję wiszącą lub stojącą – w zależności od tego, jaką ilością wolnej przestrzeni dysponujemy. W trosce o wygodę użytkowników drzwi zaprojektowano tak, by były one mogły być zamontowane w dwojaki sposób – jako lewe bądź prawe. Dodatkowo można wyposażyć je w zamykanie na klucz, by uniknąć niepożądanych działań na serwerach ze strony osób trzecich. Zadbano również o stronę wizualną szaf, proponując Klientom interesujący, prosty i minimalistyczny design, który sprawdza się doskonale w każdym wnętrzu.

serwer2
Nie ma także najmniejszego problemu z wprowadzaniem do nich systemu przewodów – ta kwestia bowiem została rozwiązana w ten sposób, by można było to robić zarówno od góry, jak i od dołu. Użycie materiałów najwyższej jakości sprawia, iż szafy z powodzeniem posłużą przez wiele lat, bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne. Idealnie sprawdzą się we wszystkich miejscach, w których przechowywane są systemy sieci IT, alarmowe czy nagłośnieniowe. Znajdują zastosowanie także w przypadku systemów telewizji przemysłowej. Posiadają ponadto wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, dlatego możemy korzystać z nich bez obaw!

Dodaj komentarz